Kirjuta meile

Kategooriad

Viimati lisatud

Populaarsed tootedLIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Uudiskirjadega saadame infot uute toodete või erihinnakampaaniate kohta

Blogi There are 64 postitust

show 62 of 64 posts

  TOP diivanid Furgneris

  TOP diivanid Furgneris

  Tõenäoliselt on uue diivani ostmine üks olulisemaid investeeringuid, mille sa oma kodu jaoks teed. Seetõttu võta aega selle planeerimiseks. Mõtle läbi,  millisel eesmärgil uut diivanit vajad.
  Kommentaar 0
  Lauren ja Tanel räägivad sisekujundusest

  Lauren ja Tanel räägivad sisekujundusest

  Lauren: „Oleme Taneliga kuldse kesktee inimesed – kaasame abi, kuid teeme ka ise“ Lauren ja Tanel on oma hubase kodu loomiseks erinevaid stiile kombineerinud. Nad hindavad toone ja mööblit, mis muudavad kodu mõnusaks ning turvaliseks paigaks, kus on alati hea olla.
  Kommentaar 0
  6 kliendi söögituba. Leia häid ideid kodu kujundamiseks

  6 kliendi söögituba. Leia häid...

  Meid inspireerivad kõige enam Furgneri kliendid, kes alati suudavad üllatada ja põnevalt oma kodu kujundada. Loodame, et leiate siit häid ideid oma söögitoa kujundamiseks või värskendamiseks.
  Kommentaar 0
  7 Ideed, mis loovad kodus jõulumeeleolu!

  7 Ideed, mis loovad kodus jõulumeeleolu!

  Käes on aasta kõige ilusam ja säravam aeg! Nautige kodus olemise aega ja looge omale jõulumeeleolu kodus leiduvate jõuluaksessuaaridega või hoopis stiilse mööblivaliku abil. Miks mitte teha oma kodule kingitus jõuludeks ja soetada uus söögilaud, toolid, vaip või mõni muu mööblieese. Teinekord piisab vaid ühest uuest sisustuselemendist, et kodu saaks uue ja värske ilme!
  Kommentaar 0
  Vaata, millise mööbliga Lauren ja Tanel sisustasid

  Vaata, millise mööbliga Lauren ja Tanel sisustasid

  Hiljuti aitasid Tanel ja Lauren sisustada Taneli ema kodu ja valisid Furgneri e-poest välja 5 mööblieset. Vaata lähemalt
  Kommentaar 0
  Intervjuu sisekujundaja Angelina Orulaga

  Intervjuu sisekujundaja Angelina Orulaga

  Vaata, kuidas Angelina kujundas Lõvirahu näidiskorteri
  Kommentaar 0
  5 ilusat Furgneri kliendi kodu

  5 ilusat Furgneri kliendi kodu

  Kodu peab meeldima eelkõige iseendale, kuid alati on hea piiluda, kuidas keegi teine on sisustanud ja millist mööblit kasutanud. Loodame, et leiate siit häid ideid ka oma kodu kujundamiseks. 
  Kommentaar 0
  Kuidas kujundada õueala?

  Kuidas kujundada õueala?

  Puhkuse nautimiseks ei pea tingimata kuhugi minema. Vahel piisab ka sellest, kui kujundad omale mugava funktsionaalse terrassi või õueala, kus on mõnus lõõgastuda ja sõpradega aega veeta. Toome Teieni mõned ideed, millega sisustada, et saaksite suvisest ajast maksimumi võtta.
  Kommentaar 0
  Kuidas tekstiilidega kodu hubasemaks muuta?

  Kuidas tekstiilidega kodu hubasemaks muuta?

  Kui soovid oma kodu hubasemaks muuta, siis olulisel kohal on tekstiilid. Siin on Sulle mõned näpunäited, kuidas tekstiile targalt ära kasutada, et tulemuseks oleks üks soe ja hubane kodu.
  Kommentaar 0
  KÜSI SISUSTUSNÕU FURGNERILT

  KÜSI SISUSTUSNÕU FURGNERILT

  7 aastat kogemust  |  Parim ülevaade toodetest  |  Sisustusnõu on tasuta Kui oled sisustamas oma kodu, kontorit või mõnda muud äripinda, siis broneeri omale aeg Furgneri konsultatsioonile:  sisustus@furgner.com.  Meie kujundaja jagab kohtumisel sisustusnõu, aitab leida teil sobivad tooted või pakub välja lausa terviklahenduse.  Sisustusnõu jagame Furgneri salongis:  Sakala 7, Tallinn REGISTREERI HUVI
  Kommentaar 0
  Kuidas sisustada uut kodu?

  Kuidas sisustada uut kodu?

  Uue kodu sisustamine on alati põnev väljakutse.  Kodule annavad ilme ehk oma näo ja hubasuse nii oskuslikult sobitatud väikesed detailid kui ka mõni suurem fookuspunkt, näiteks mugav tugitool või diivan. Üksikasjalikult skandinaavia stiili eripärasid tunnetava lähnemisega on võimalik uut kodu sisustavate eestlaste elu oluliselt kergemaks ja põnevamaks muuta. Oluline on näha puude taga metsa, aga ka vastupidi. Mis ikkagi teeb ühest kodust tõelise oma kodu? Kordumatu vaatepilt ja soe tunne, mida kusagil mujal ei näe. Selles osas on võrdselt olulised nii väikesed sisustusdetailid kui ka...
  Kommentaar 0
  Sisekujundaja annab nõu, kuidas sisustada lastetuba

  Sisekujundaja annab nõu, kuidas...

  Sisekujundaja Aet Sander  jagas meile head praktilist nõu, kuidas sisustada lasteaiaealise lapse tuba. Lisaks valis ta välja oma lemmiktooted ja sisustas valmis ühe vahva ja mängulise lastetoa, kus iga laps tahaks aega veeta.
  Kommentaar 0
  Japandi – praktiline rahuoaas sinu kodus

  Japandi – praktiline rahuoaas sinu kodus

  Liigtarbimise, ühekordsuse ja kiirete lahenduste ajastul on järjest enam hakanud pead tõstma rahulik Japandi stiil, mis rõhub hoolele, kestlikkusele ja kvaliteedile. Japandi on kokku pandud sõnadest Jaapan ja Skandinaavia, mis näivad esmapilgul kahe eri maailmana, kuid tegelikult on nende piirkondade sisedisainis palju ühiseid jooni. Japandi pole ainult sisekujundus, see on terve elufilosoofia, pisike rahuoaas keset igapäevaelu kiirust ja kirevust.
  Kommentaar 0
  Sisustustrendid 2022: otstarbekus ja looduslähedus

  Sisustustrendid 2022: otstarbekus ja looduslähedus

  2022. aastal, mil kodu peab tihti asendama nii kontorit, kooli kui ka spordisaali, on au sisse tõusnud funktsionaalne kodukasutus. Kodu ei ole enam koht, kus vaid hommikul kiiruga kohvi rüübata ja õhtul teleri ees magama jääda – nüüd veedame seal suurema osa oma päevast ning soovime, et kodu oleks mugav ja isikupärane, täites samal ajal kõik meie vajadused.
  Kommentaar 0
  Kuidas sisustada avatud planeeringuga elutuba?

  Kuidas sisustada avatud planeeringuga elutuba?

  Avatud planeeringuga elutoast on saanud norm. Suure ja avara kodu sisustamine põhjustab sageli aga ka peamurdmist. Mõnikord võib osutuda keeruliseks otsustada, kuidas ruumi kõige paremini ära kasutada ja mööblit omavahel kombineerida. Siinkohal tuleb appi Skandinaavia disainmööbli lipulaev Rowico, mille innovaatilise disainiga toodete hulgast leiab pea iga koduomanik sobiva ja kvaliteetse mööblieseme.
  Kommentaar 0
  3 soovitust õige vaiba valmiseks

  3 soovitust õige vaiba valmiseks

  Vaip on praktiline, mugav ja pilkupüüdev sisustuselement, millega saad oma toale kiiresti värske ilme anda. Pehmele vaibale on mõnus astuda ja istuda, sellel on meeldiv töötada või mängida. Lisaks sellele, et vaip annab toale hubasema üldmulje, aitab vaip külmal ajal ka toas sooja hoidmisele kaasa ning kaitseb põrandat kulumise ja kahjustuste eest. Sisekujunduse mõttes toimib põrandakate ka ruumiliigendajana: sellega on võimalik eristada näiteks lugemisnurka või söögitoaala. Ükskõik, kas oled pühendunud vaibakummardaja või alles oma esimest vaipa valimas, tutvu meie soovitustega, et õige...
  Kommentaar 0
  Trendispikker kodusisustajatele

  Trendispikker kodusisustajatele

  Kaunis kodu on paik, kus sünnivad head mõtted ning toimuvad meeldejäävad elusündmused.  Kodu sisustades või selle ilmet värskendades eelista mugavaid ja pilkupüüdvaid mööbliesemeid, mis lisavad su eluruumile omanäolisust. Mööbli valimisel on välimus vähemalt sama oluline kui selle funktsionaalsus ja mugavus. Seega soeta endale mööbel, mis sulle tõeliselt meeldib ja toob esile sinu isikupära. Järgnevalt anname mõned soovitused, mis aitavad sisekujundusmaailmas paremini orienteeruda ja trendikaid valikuid langetada.
  Kommentaar 0
  TOP TOOTED 2021.aastal

  TOP TOOTED 2021.aastal

  Oma kodu sisustamiseks on miljon võimalust. Rikkalik mööblivalik paneb tihtipeale pea ringi käima ja otsuse tegemine võib kujuneda keeruliseks. Meie e-poodi külastab aastas ligi 400 000 inimest.  Mõtlesime, et ehk teeb mööbli valimise pisut lihtsamaks see, kui toome Teieni meie klientide ja sisekujundajate lemmiktooted 2021.aastal .  Statistika järgi on just neid sisustustooteid meie e-poest ja salongist kõige rohkem ostetud. Loodame, et leiate nende seast ka oma koju mõne õige toote. Mõnusat avastamist!
  Kommentaar 0
  Kunstnik Mari Ojasaar: „Kodu sisustades lähtun eelkõige praktilisest disainist!“

  Kunstnik Mari Ojasaar: „Kodu sisustades...

  Kuna ma veedan ääretult palju aega kodus, siis pean  väga  oluliseks, et see oleks selline koht, kus viibin hea tundega.  Mulle  meeldib sisekujundusega luua harmooniat.  Naudin  siseruume, kus tekib tasakaal maitseka sisekujund u se ja koduse tunde vahel . 
  Kommentaar 0
  Väikese kodu sisustusnipid

  Väikese kodu sisustusnipid

  Sisekujundaja Aet Sander on unistuste kodusid aidanud luua juba pikki aastaid. Jagame teiega tema mõtteid, millele tähelepanu pöörata kodu sisustamisel
  Kommentaar 0
  Merlin Miido (@Homeinestonia ): „Söögilaua toolid peaksid tekitama kindlustunde.“

  Merlin Miido (@Homeinestonia ):...

  Kodukujundaja Merlin Miido (@homeinestonia):  „Söögituba peaks olema hubane ja mugav, kus on mõnus pere ja sõpradega koos aega veeta. Oma söögituba kujundades pidasin silmas, et oleks ruumi istumiseks, jala üle põlve tõstmiseks ja laua tagant ära liikumiseks. Muidugi oli mugavuse kõrval oluline ka söögitoa sisekujundus, sest ruumis, kus on kõik visuaalselt paigas ja tasakaalus, on kõigil hea ja tore olla.“
  Kommentaar 0
  Elutoa sisustamise ABC

  Elutoa sisustamise ABC

  Elutuba on koht nii lõõgastumiseks kui suhtlemiseks, nii et seda sisustades tuleks nii üht kui teist silmas pidada. Vaata, mida veel elutoa sisustamisel arvesse võtta!
  Kommentaar 0
  INSPIRATSIOONI SÖÖGITOA SISUTAMISEKS (@homeinestonia)

  INSPIRATSIOONI SÖÖGITOA SISUTAMISEKS...

  Kodukujundaja Merlin Miido  (@homeinestonia) on valmis kujundanud erineva stiiliga söögitubade kontseptsioonid, et inspireerida sind söögitoa sisustamisel.    Merlin Miido: “Söögituba on kodus üks väga oluline koht, sest just seal saab kokku kogu pere, et koos süüa ja jutustada. Olgugi, et viimasel kümnendil avatud planeeringuga elamine hakkab vaikselt oma populaarsust kaotama, siis eelistatakse endiselt just avaramat eluruumi, kus on kolm tsooni üheks tervikuks kokku ühendatud: köök, söögituba ning elutuba.” 
  Kommentaar 0
  Kuidas valida õige diivan?

  Kuidas valida õige diivan?

  Elutoa südameks on diivan, mis pakub meile mugavust puhkehetkedel ja võtab lahkelt vastu ka külalisi. Diivan haarab elutoas kogu tähelepanu, seepärast on eriti oluline diivanit valides meeles pidada, et see vastaks meie vajadustele nii disaini, mugavuse kui ka suuruse osas.
  Kommentaar 0
  #KliendiKodud - inspiratsiooni kodu sisustamiseks!

  #KliendiKodud - inspiratsiooni kodu sisustamiseks!

  Oma kodu sisustamiseks on miljon võimalust ja tihtipeale muudabki selle keeruliseks toodete mitmekülgne ja lai valik. Sisekujundaja Aet Sander soovitab siinkohal kokku koguda oma lemmikinterjööri pildid, millest juhinduda valikute tegemisel. Luua niiöelda oma kodu kujunduse “juhend” ja sellele pidevalt jälle pilk peale visata, et ikka õigel teel püsida. Toome teieni mõned inspireerivad Furgneri #KliendiKodud, et saaksite ideid oma kodu sisustamiseks.
  Kommentaar 0
  Karolin Kuusiku 6 lemmiktoodet

  Karolin Kuusiku 6 lemmiktoodet

  Stilistina küsitakse minult tihti, et mis on moes? Vastan meeleldi, kuid samal ajal arvan ka seda, et trendid ei ole pimedalt järgimiseks, vaid pigem on need uued põnevad ideed, mille peale ehk ise ei ole tulnudki ja millede hulgast tuleb leida enda elustiiliga ja kodu üldise esteetikaga sobivamad. Trendid on ka läbi tunnetamiseks, et mõista ajastu vaimu ja seda ka ise “läbi elada”. Olen märganud, et rõivamaailma ning sisekujundusmaailma moed käivad üsna ühte rütmi, vaid selle vahega, et riided ja aksessuaarid teevad kiiremaid piruette, mööbli disain läheb ehk rohkem süvitsi ja võtab...
  Kommentaar 0
  #KLIENDIKODU: "Sisekujunduses ei tohiks olla poolikuid lahendusi!"

  #KLIENDIKODU: "Sisekujunduses ei tohiks...

  Furgneri klient Liis : „ Minu jaoks on k õige olulisem sisekujunduse juures see, et kodu moodustaks tervikliku kooskõla ja ei oleks poolikuid lahendusi.  Kodu  uksest sisse astud es peaks tundma ,   et kõik on planeeritud ,  läbi mõeldud  ja  ei ole midagi juhuslikku. “ 
  Kommentaar 0
  Sisekujundaja 7 lemmikut elutuppa!

  Sisekujundaja 7 lemmikut elutuppa!

  Sisekujundaja Aet Sander on unistuste kodusid aidanud luua juba pikki aastaid. Jagame teiega tema mõtteid, millele tähelepanu pöörata kodu sisustamisel ja kuidas võiks  välja näha kevadiselt värske elutuba.
  Kommentaar 0
  Milline diivan on moes?

  Milline diivan on moes?

  Vaata, milline diivan on moes aastal 2021! Kodusisustuses on diivan kahtlemata üks olulisemaid mööbliesemeid – see jääb aastateks kodu kaunistama ja mugavust pakkuma. Seepärast on diivanit valides oluline, et see sobiks ülejäänud sisekujundusega, oleks kvaliteetne ning loodud kestma. Vaatame lähemalt, millised on käesoleva aasta diivanitrendid.
  Kommentaar 0
  Sisustustrendid 2021 – mugavus, pehmus ja helgus

  Sisustustrendid 2021 – mugavus, pehmus ja helgus

  Nii mõnigi 2021. aasta sisustustrendidest on inspiratsiooni saanud 2020. aastast, mis sundis paljud inimesed koju jääma ja kodukontoris töötama. Kodu on oluline ja seal peab mugav olema. Käesoleval aastal on moes mõnusad ja pehmed kangad, ümarad vormid, heledad toonid, traditsioonilised mustrid, lillelised tapeedid, naturaalsed ja keskkonnahoidlikud materjalid ning 80ndatest inspireeritud mööbliesemed.
  Kommentaar 0
  Kuidas sisustaksid Sina oma kodu 2021.aastal?

  Kuidas sisustaksid Sina oma kodu 2021.aastal?

  Kuidas sisustaksid Sina oma kodu 2021.aastal? Oma kodu sisustamisel võid lähtuda sellest, mis sulle kõige enam meeldib, sest moes on erinevate sisekujundusstiilide miksimine ja kindlaid reegleid selleks seatud ei ole. Meeles võiks pidada kuldreeglit „vähem on rohkem“ ja seda, et kodu peab olema eelkõige sinu moodi, kus tunned ennast hästi! Siinkohal soovimegi Teid inspireerida meie klientide ilusate kodudega, kus on kasutatud Furgneri mööblit.
  Kommentaar 0
  VAATA, KUIDAS ON SISUSTANUD FURGNERI KLIENDID! #KLIENDIKODU

  VAATA, KUIDAS ON SISUSTANUD FURGNERI KLIENDID!...

  Sisekujunduses valitsevad trendid tulevad ja lähevad. Kõige olulisem on luua omale just selline kodu, kus tunned ennast hästi ja mis on Sinu moodi. Siinkohal soovime Teid inspireerida Furgneri klientide kodudega ja näidata, kuidas on nemad oma köögi või elutoa sisustanud.
  Kommentaar 0
  Sisekujundaja:“Kodu sisustades alusta tervikpildi loomisest!“ Loe lähemalt

  Sisekujundaja:“Kodu sisustades alusta...

  Sisekujundaja Aet Sander on unistuste kodusid aidanud luua juba pikki aastaid. Jagame teiega tema mõtteid, millele tähelepanu pöörata kodu sisustamisel ja kuidas võiks sisustada Skandinaavia stiilis elutuba.
  Kommentaar 0
  7 uut diivanit, mis muudavad Sinu elutoa isikupäraseks!

  7 uut diivanit, mis muudavad Sinu elutoa...

  Elutoa valitsev sisustuselement on diivan, mis peab olema eelkõige mugav ja kvaliteetne, kuid kindlasti on olulisel kohal ka väline ilu. Tegemist on ju kõige suurema mööbliesemega, mis jääb sinu koju aastateks ning peab sobima kokku ülejäänud interjööriga! Sel hooajal on sisekujunduses moes miksida erinevaid stiile, mis annab sisustajale rohkem vabadust valida koju just selline diivan, mis kõige enam meeldib. Siinkohal on meil hea meel Teile tutvustada Furgneri uusi efektse disainiga diivaneid, mis on toodetud ja disainitud Eestis. Diivanid on esklusiivsed ning saadaval ainult Furgneri...
  Kommentaar 0
  Sisekujundus Furgneri klientide moodi!

  Sisekujundus Furgneri klientide moodi!

  Esmapilgul võib kodu sisustamine tunduda lihtne, kuid sisustusmaailma sukeldudes leiame eest erinevaid sisekujunduse stiile, värvipalette ja omanäolist mööblit. Kui oled parasjagu oma kodu sisustamas, siis soovitame kõigepealt koguda inspiratsiooni, tutvuda erinevate stiilide ja valitsevate trendidega. Kodu peab meeldima eelkõige iseendale, kuid alati on põnev vaadata, kuidas keegi teine on oma sisekujunduse lahendanud ning millist mööblit kasutanud. Siinkohal soovimegi teid inspireerida Furgneri klientide põneva ja isikupärase sisekujundusega, kus on kasutatud ka Furgneri e-poe tooteid!...
  Kommentaar 0
  8 Loomingulist ja Isikupärast Elutuba

  8 Loomingulist ja Isikupärast Elutuba

  Päikselistel kevadpäevadel tekib pea vastupandamatu soov oma kodule väikene uuenduskuur teha. Otsisime välja kaheksa inpireerivat kodu, kus elutuba on pandud särama väikeste nutikate detailide ning stiilse mööblivaliku abil. Kogu ideid, et enda kodulegi uus elu sisse puhuda!
  Kommentaar 0
  Sisustustrendid 2020 – kuidas kodu uuel aastal kaasajastada?

  Sisustustrendid 2020 – kuidas kodu uuel...

  Mõned 2020. aasta sisustustrendid alustasid oma võidukäiku juba eelmisel, 2019. aastal. Ka sel aastal on moes naiselikud materjalid ja toonid, eriti roosa samet, julged ja geomeetrilised mustrid, lillelised tapeedid ning looduslikud materjalid, näiteks rotang. Samaaegselt jätame hüvasti külmade toonide, valgete köökide, võlvide, ühevärviliste plaatide, mosaiikide, kunstlillede, monokromaatiliste pastellinterjööride ja avatud riiulitega.
  Kommentaar 0
  Tooli valimise ABC

  Tooli valimise ABC

  Eelmises postituses kirjutasime põhjalikult  söögilaua valimisest . Sel korral avame laua juurde õige tooli leidmise loogikat. Tool peab olema ilus, mugav, vastupidav ja sobivate mõõtudega. Järgnevalt seletame aga lahti, mida tooli ilu, mugavuse, vastupidavuse ja sobivate mõõtude all silmas peetakse.
  Kommentaar 0
  Kuidas valida söögilauda?

  Kuidas valida söögilauda?

  Söögilaud täidab kodus ühte põhirolli vähemalt viis või kümme aastat. Suure söögilaua ümber toimuvad rõõmsad koosviibimised, olulised arutelud ja meeldejäävad sündmused. Järgnevalt toome välja, millele on oluline ühte õiget söögilauda valides tähelepanu pöörata.
  Kommentaar 0
  Kuidas leida õige TV-alus?

  Kuidas leida õige TV-alus?

  Toa sisekujundust planeerides pööravad mõned inimesed rohkem tähelepanu sobiva diivani või kummuti, piltide või kardinate valimisele kui õige  TV-aluse  leidmisele. Tegelikult on aga telerialus oluline mööbliese, sest televiisor on paljudes kodudes see, kuhu terve pere pilgud igal õhtul naelutatud on. Seetõttu on oluline valida õige suurusega, funktsionaalne ja meelepärase disainiga telekalaud. Järgnevate punktide läbimõtlemine aitab sobivaima telerilaua välja valida.
  Kommentaar 0
  Kuidas leida õige diivan?

  Kuidas leida õige diivan?

  Diivani valimine nõuab süvenemist ja kaalumist. Diivan, mis on tihtipeale kodu süda, jääb peresse aastateks ja seda kasutavad kõik pereliikmed. Järgnevalt mõned soovitused, mida diivanit valides silmas pidada.
  Kommentaar 0
  Võluvad diivanvoodid jaapanipäraselt Karupilt

  Võluvad diivanvoodid jaapanipäraselt Karupilt

  Diivanvoodi  on hea lahendus suvekodu, väiksema ruumi või teismelise toa jaoks. Seoses saabuva suve ja suvilamööbli valimisega on eriliselt esile tõusnud just selle ainuõige, suvilasse sobiva diivanvoodi leidmine. Nii pühendame selle postituse suvilamööbli ja õige diivanvoodi valimisele.
  Kommentaar 0
  Kodukontori kirjutuslaud. Kuidas seda valida?

  Kodukontori kirjutuslaud. Kuidas seda valida?

  Kirjutuslaua valik on tähtis kolmel põhjusel. Esiteks peab see kena välja nägema, sest  kirjutuslaud on kodukontori kõige olulisem kujunduselement. Teiseks peab see olema funktsionaalne ja sobima kõigi sinu ja su pere vajadustega. Kolmandana ja võibolla isegi kõige tähtsamana peab üks hea kirjutuslaud kaasa aitama sinu produktiivsusele ja heale töötujule. Kuidas aga selline laud leida? Anname mõned küsimused, millele vastates peaksid sa endale just selle õige kirjutuslaua leidma.
  Kommentaar 0
  Sisustustrendid 2019 ehk milline mööbel on moes?

  Sisustustrendid 2019 ehk milline mööbel on moes?

  Tumedad põrandad, puidust pinnad, roosa kuld ja sukulendid olid vaid mõned sisustustrendid, mis 2018. aastal meid lummasid või võõristust äratasid, kuid nendest mööda vaadata ei saanud ükski kodusisustushuviline. Osa eelmise aasta trendidest on tulnud, et jääda – nende kohta saab lugeda meie  eelmise aasta sisustustrendide postitusest . Selles postituses võtame aga vaatluse alla sisustusmaailma 2019. aasta kuumimad ideed.
  Kommentaar 0
  6 nippi, kuidas mööbel kvaliteetselt kokku panna

  6 nippi, kuidas mööbel kvaliteetselt kokku panna

  Lauda, kappi või kummutit on oluliselt turvalisem ja soodsam transportida osadena kompaktseks pakendatult. Seepärast ei jõuagi meie koju komplekteeritud mööbliesemed ning selle eest, et saabunud detailid näiteks uueks TV-aluseks saaksid, peame ise hoolitsema. Olenevalt mööblieseme suurusest ning disainist võib pakki lahti tehes leida eest mitmeid väikseid osasid, erinevaid kruvisid ja esmapilgul keerukaid juhised. Kuidas teha aga nii, et sellest kõigest valmiks mööbliese, mis monteerimise käigus kannatada ei saaks ning aastaid vastupidavalt kodu kaunistaks?
  Kommentaar 0
  Millisest materjalist mööbel valida?

  Millisest materjalist mööbel valida?

  Täispuit, MDF, spoon ja melamiin – sõnad, mis kõik käivad mööbliotsingutel läbi. Üks soovitab ühte, teine soovitab teist. Kuid mida nad tegelikult tähendavad? Ja millist mööblit peaks siis lõpuks valima? Käime kõige levinumad mööblimaterjalid läbi ja teeme selgeks, kuidas neid valmistatakse ning mille alusel endale sobiv valida.
  Kommentaar 0
  Mõnus söögilaud ja mugavad toolid toovad pere kokku

  Mõnus söögilaud ja mugavad...

  Kui köök on kodu süda, siis söögilaud on kindlasti köögi süda – koht, kus saab kokku pere ja kuhu kutsuda sõbrad. Selle ümber veedetakse lisaks söögikordadele veel niisamagi palju aega, et saaks mõnusalt jutustada ning end hästi tunda. Seepärast on valikut tehes oluline leida  söögilaud ja toolid , mis oleksid vastupidavad ning ajatud.
  Kommentaar 0
  Kuidas värviline mööbel sinu tuju võib mõjutada?

  Kuidas värviline mööbel sinu tuju võib mõjutada?

  Öeldakse, et piiludes kellegi koju, saad hästi teada kellega tegu. Tegelikult võib aga olla hoopis vastupidi ja sinu kodu on sinust teinud inimese, kes täna oled. Kuigi me sellele igapäevaselt ei mõtle, mõjutavad erinevad värvid meie tuju ja enesetunnet väga palju. Veelgi enam tulevad värvi mõjud aga välja, kui sellega on kaetud näiteks terve toa seinad või ümbritseb meid just seda tooni mööbel. Kuidas siis tuua järjest pimedamatesse sügisõhtutesse veidi värvi ja kuidas seda enda kasuks ära kasutada?
  Kommentaar 0
  Kuidas valida igasse tuppa ideaalselt sobivad valgustid?

  Kuidas valida igasse tuppa ideaalselt sobivad...

  Tänu pikkadele talveõhtutele teame eestlastena täpselt, kuidas õiged  valgustid aitavad teha ühest majast või korterist tõelise kodu. Hästi valitud valgustus muudab soovitud kohad avaraks ja valgusküllaseks ning teised jälle hubaseks ja soojaks. Valikut tehes ongi kõige olulisem silmas pidada eesmärki, mida saavutada püütakse. Seepärast jagamegi mõned nipid, kuidas erinevate tubade puhul valguslahendusi planeerida.
  Kommentaar 0
  Kuidas õigesti valitud riiul ruumi isikupära toob?

  Kuidas õigesti valitud riiul ruumi isikupära toob?

  Kaasaegseid kodusid püütakse aina enam sisustada võimalikult väheste detailidega. Puhtad ja siledad pinnad ning heledad toonid annavad ruumi juurde. Ka kapiustel on lingid eemaldatud, elu lisab vaid mõni üksik pilt seinal. Kogu selle minimalistlikuse keskel on riiul suurepärane võimalus lisada tuppa veidi originaalsust.
  Kommentaar 0
  Skandinaavia stiil – mida see tegelikult tähendab?

  Skandinaavia stiil – mida see tegelikult tähendab?

  Skandinaavia stiil on sõnapaar, mida kasutatakse sisekujunduse või mööbli kirjeldamiseks väga palju, kuid kui paljud meist teavad, kust see üldse tulnud on ja mida see tegelikult endast kujutab? Algus on muidugi lihtne – värvi seinad heledaks, pane põrandale soe puit ja tõsta tuba täis kaasaegset mööblit. Kuid tegelikult on selle sõnakombinatsiooni taga peidus palju rohkem ajalugu ning detaile, kui tunduda võib.
  Kommentaar 0
  Kooli-eri! Milline kirjutuslaud lapsele valida ja kuidas toetab rühti istumispall?

  Kooli-eri! Milline kirjutuslaud lapsele valida...

  Nagu lumine talv või palav suvi, saabub ka sügis alati veidi ootamatult. Sellepärast on hea juba varakult valmistuma hakata. Kui vihikute, pinalite ja kattepaberite puhul on õpilasele tihti kõige olulisem selle välimus, siis valides mööblit, kus kodutöid tegema hakatakse, peab silmas pidama ka teisi omadusi. Kui valida kirjutuslaud lapsele, on tähtis jälgida ka selle kõrgust ning leida õiget rühti toetav istumisvõimalus. Selleks võib olla näiteks istumispall.
  Kommentaar 0
  NORR11 – Jaapani mõjutustega Skandinaavia disain

  NORR11 – Jaapani mõjutustega Skandinaavia disain

  Klassikaline Skandinaavia disain ja ajale vastu pidanud Jaapani töövõtted loovad unikaalse sümbioosi, mis väljendub igas NORR11 mööbliesemes. Ehitades põhjamaistele traditsioonidele, aitavad tõusva päikese maale omased materjalid ning meetodid luua toole, laudu ja valgusteid, mis toovad ruumi midagi täiesti uut. NORR11 omapära on naturaalne disainiprotsess, kus iga eseme iga joon on käsitsi vormitud. Nii suudab see Taani mööblitootja läbi minimalistlike lahenduste anda edasi suuri lugusid.
  Kommentaar 0
  Puik – Hollandi disainist sündinud toolid ja baaripukid

  Puik – Hollandi disainist sündinud...

  Kui Skandinaavia stiil on kõigile Eestlastele enamasti tuttav, siis Hollandi disaini kohta pole paljud midagi kuulnud. Ometi on selle lihtsad jooned ja kaunid nurgad põhjamaiste väärtustega väga hästi sobivad. Madalmaade disainmööbli valmistaja Puik toob need omadused läbi oma armastusega valmistatud toodete hästi esile. Toolid, tugitoolid, baaripukid ning taburetid, mis Furgneri valikusse on jõudnud kannavad endas rahulikku tagasihoidlikust, kuid pakuvad naturaalsete materjalidega kodule mõnusat hubasust.
  Kommentaar 0
  2018. sisustustrendid ehk milline elutoamööbel valida

  2018. sisustustrendid ehk milline...

  Kui köök on kodu süda, siis elutuba peaks olema koht, kus mõnusalt lõõgastuda. Koht, kus pärast tööpäeva lõppu rahulikult puhata, perega aega veeta ja vahel ka sõpru külla oodata. Hubane paik, mis aitaks kõik muu unustada ning kus tunneksid end mugavalt ja turvaliselt. Kuna võimalikke lahendusi on lõpmatult palju, siis ongi oluline leida just need, mis sinu iseloomuga sobiksid. Seepärast tõimegi välja mõned selle aasta trendid, et saaksid leida need, mis sulle meeldivad ja luua koduse õhkkonna, mida nautida.
  Kommentaar 0
  TemaHome - kvaliteetne disainmööbel, mis sobib sinu eelarvega

  TemaHome - kvaliteetne disainmööbel,...

  TemaHome  on rohkem kui 35 aastase kogemusega Portugali mööblitootja, kelle fookuseks on põhjamaadele omaste puhaste joontega disainmööbel. Nende kujundustiim on noor, elujõuline ja kursis viimaste trendidega, kuid hoiab alati kesksel kohal praktilisust. Mööbel, mis kliendini jõuab, peab muutma elu mugavamaks ja ruumi kaunimaks.
  Kommentaar 0
  Kuidas valida oma koju ideaalselt sobiv kapp?

  Kuidas valida oma koju ideaalselt sobiv kapp?

  Kapp  on enamasti iga kodu üks suuremaid mööbliesemeid, paistab kindlasti silma ja kujundab kogu ruumi tunnetust. Valikut tehes on oluline jälgida, et see sobiks sisekujundusega, kuid oleks ka funktsionaalne. Tavaliselt ongi kõige keerulisem leida nende kahe tasakaal. Internet pakub palju huvitavaid ideid ja inspireerivaid lahendusi, kuid kõige olulisem on teha endale selgeks, millised on vajadused ning alles siis langetada otsus.
  Kommentaar 0
  8 nippi, kuidas kevadpuhastus nauditavaks muuta

  8 nippi, kuidas kevadpuhastus nauditavaks muuta

  Kalendri järgi algas kevad juba 20. märtsil, kuid tõeliselt soojad ilmad alles hakkavad meie juurde jõudma. See aga tähendab, et toas on rohkem päikest, talvel peidus olnud detailid tulevad paremini esile ja nurga taha kogunenud tolmurull võib end just nüüd ilmutada. Seepärast ongi suurepärane aeg lüüa kodu tõeliselt läikima, et suvele mõnusalt vastu minna. Kevadpuhastus võib esmapilgul tunduda üks ülepea suur ettevõtmine, kuid läbimõeldult tegutsedes annab kodule kiirelt uue hingamise. Seepärast annamegi mõned head nipid, et kõik võimalikult lihtsalt ja mõnusalt kulgeks.
  Kommentaar 1
  Kuidas valmistuda kohtumiseks sisekujundajaga

  Kuidas valmistuda kohtumiseks sisekujundajaga

  Üha levinum on kodu sisustamisel kasutada professionaalse sisekujundaja abi. Parima tulemuse annab koostöö sisekujundajaga just siis, kui kujundaja poole pöördujal on enda jaoks mõned asjad läbi mõeldud ning ette valmistatud.
  Kommentaar 0
  Minimalistlik sisedisain. Kuidas seda saavutada?

  Minimalistlik sisedisain. Kuidas seda saavutada?

  Minimalism sisedisainis on viimastel aastakümnetel üks stabiilsemaid ja klassikalisemalt ilusamaid lahendusi. Kindlasti ei tähenda minimalism interjööris ainult mööbli vähesust, vaid keskendumist kindlatele asjadele. Jagame teiega põhimõtteid, mis aitavad oma kodu disainides saavutada minimalismi ja sellega kaasneva silmailu.   
  Kommentaar 0
  5 nõuannet, kuidas väikesed toad avaramaks muuta

  5 nõuannet, kuidas väikesed toad avaramaks muuta

  Kui korteris kipub ruutmeetreid pigem vähe olema, siis tuleb kasutada leidlikkust. Tihti tekivad järgmised küsimused, kuidas valida õige suurusega mööbel? Või kuhu mahutada kõik asjad, nii et need ei oleks ees ja üksteise otsas? Meil on sulle 5 väga lihtsat ja töötavat nippi:
  Kommentaar 0
  Soovitusi, kuidas veebipoest ostetud kaupa vastu võtta

  Soovitusi, kuidas veebipoest ostetud kaupa...

  Eestis räägitakse hästi palju e-kaubandusest, aga keegi ei ole pööranud tähelepanu sellele, kuidas selles populaarsust koguvas sektoris õigesti kaupa vastu võtta. Eestlased oskavad veebist osta, aga ei teata tavasid, kuidas oma kaupa vastu võtta. Selle artikli eesmärk on harida praeguseid ja tulevasi ostlejaid, et nemadki teaksid paremini protsesse ja seeläbi tegelikult teha oma elu kergemaks.
  Kommentaar 1