Kirjuta meile

Blogi There are 11 postitust

show 6 of 11 posts

  TemaHome - kvaliteetne disanmööbel, mis sobib sinu eelarvega

  TemaHome - kvaliteetne disanmööbel,...

  TemaHome  on rohkem kui 35 aastase kogemusega Portugali mööblitootja, kelle fookuseks on põhjamaadele omaste puhaste joontega disainmööbel. Nende kujundustiim on noor, elujõuline ja kursis viimaste trendidega, kuid hoiab alati kesksel kohal praktilisust. Mööbel, mis kliendini jõuab, peab muutma elu mugavamaks ja ruumi kaunimaks.
  Kommentaar 0
  Kuidas valida oma koju ideaalselt sobiv kapp?

  Kuidas valida oma koju ideaalselt sobiv kapp?

  Kapp on enamasti iga kodu üks suuremaid mööbliesemeid, paistab kindlasti silma ja kujundab kogu ruumi tunnetust. Valikut tehes on oluline jälgida, et see sobiks sisekujundusega, kuid oleks ka funktsionaalne. Tavaliselt ongi kõige keerulisem leida nende kahe tasakaal. Internet pakub palju huvitavaid ideid ja inspireerivaid lahendusi, kuid kõige olulisem on teha endale selgeks, millised on vajadused ning alles siis langetada otsus.
  Kommentaar 0
  8 nippi, kuidas kevadpuhastus nauditavaks muuta

  8 nippi, kuidas kevadpuhastus nauditavaks muuta

  Kalendri järgi algas kevad juba 20. märtsil, kuid tõeliselt soojad ilmad alles hakkavad meie juurde jõudma. See aga tähendab, et toas on rohkem päikest, talvel peidus olnud detailid tulevad paremini esile ja nurga taha kogunenud tolmurull võib end just nüüd ilmutada. Seepärast ongi suurepärane aeg lüüa kodu tõeliselt läikima, et suvele mõnusalt vastu minna. Kevadpuhastus võib esmapilgul tunduda üks ülepea suur ettevõtmine, kuid läbimõeldult tegutsedes annab kodule kiirelt uue hingamise. Seepärast annamegi mõned head nipid, et kõik võimalikult lihtsalt ja mõnusalt kulgeks.
  Kommentaar 0
  Kuidas valmistuda kohtumiseks sisekujundajaga

  Kuidas valmistuda kohtumiseks sisekujundajaga

  Üha levinum on kodu sisustamisel kasutada professionaalse sisekujundaja abi. Parima tulemuse annab koostöö sisekujundajaga just siis, kui kujundaja poole pöördujal on enda jaoks mõned asjad läbi mõeldud ning ette valmistatud.
  Kommentaar 0
  Minimalistlik sisedisain. Kuidas seda saavutada?

  Minimalistlik sisedisain. Kuidas seda saavutada?

  Minimalism sisedisainis on viimastel aastakümnetel üks stabiilsemaid ja klassikalisemalt ilusamaid lahendusi. Kindlasti ei tähenda minimalism interjööris ainult mööbli vähesust, vaid keskendumist kindlatele asjadele. Jagame teiega põhimõtteid, mis aitavad oma kodu disainides saavutada minimalismi ja sellega kaasneva silmailu.   
  Kommentaar 0
  3 salarelva kodu korras hoidmiseks

  3 salarelva kodu korras hoidmiseks

  Me kõik teame neid inimesi, kellel on kodu külla minnes iga kord müstiliselt korras. Kuidas nad seda pidevalt suudavad? Äkki neil ei olegi asju. Või peidavad nad iga kord kõik üleliigsed asjad voodi alla? Ilmselt kasutavad nad mõnda praktilist salarelva! Et segadust oleks igas kodus vähem, siis tuletame meelde kolm põhilist võtet, mis aitavad mitte-kasutatavaid asju paremini hoiustada.
  Kommentaar 0