Kirjuta meile

Kategooriad

Viimati lisatud

Blogi There are 15 postitust

show 15 of 15 posts

  Furgner diivanid muudavad tippkvaliteedi uskumatult soodsaks

  Furgner diivanid muudavad tippkvaliteedi...

  Diivan on elutoa kõige silmapaistvam mööbliese. Seepärast võib sobiva mudeli, kanga ja suuruse leidmine sadade mööblikaupluses pakutavate seast olla tõeline ettevõtmine. Kuna teame täpselt, kui väsitav selline tegevus on, soovisimegi asja veidi lihtsamaks muuta. Täna võid Furgnerist leida kolm erinevat diivaniseeriat, mille kaunid jooned, kvaliteetsed materjalid ja taskukohane hind, teevad otsustamise eriti lihtsaks.
  Kommentaar 0
  NORR11 – Jaapani mõjutustega Skandinaavia disain

  NORR11 – Jaapani mõjutustega Skandinaavia disain

  Klassikaline Skandinaavia disain ja ajale vastu pidanud Jaapani töövõtted loovad unikaalse sümbioosi, mis väljendub igas NORR11 mööbliesemes. Ehitades põhjamaistele traditsioonidele, aitavad tõusva päikese maale omased materjalid ning meetodid luua toole, laudu ja valgusteid, mis toovad ruumi midagi täiesti uut. NORR11 omapära on naturaalne disainiprotsess, kus iga eseme iga joon on käsitsi vormitud. Nii suudab see Taani mööblitootja läbi minimalistlike lahenduste anda edasi suuri lugusid.
  Kommentaar 0
  Puik – Hollandi disainist sündinud toolid ja baaripukid

  Puik – Hollandi disainist sündinud...

  Kui Skandinaavia stiil on kõigile Eestlastele enamasti tuttav, siis Hollandi disaini kohta pole paljud midagi kuulnud. Ometi on selle lihtsad jooned ja kaunid nurgad põhjamaiste väärtustega väga hästi sobivad. Madalmaade disainmööbli valmistaja Puik toob need omadused läbi oma armastusega valmistatud toodete hästi esile. Toolid, tugitoolid, baaripukid ning taburetid, mis Furgneri valikusse on jõudnud kannavad endas rahulikku tagasihoidlikust, kuid pakuvad naturaalsete materjalidega kodule mõnusat hubasust.
  Kommentaar 0
  2018. sisustustrendid ehk milline elutoamööbel valida

  2018. sisustustrendid ehk milline...

  Kui köök on kodu süda, siis elutuba peaks olema koht, kus mõnusalt lõõgastuda. Koht, kus pärast tööpäeva lõppu rahulikult puhata, perega aega veeta ja vahel ka sõpru külla oodata. Hubane paik, mis aitaks kõik muu unustada ning kus tunneksid end mugavalt ja turvaliselt. Kuna võimalikke lahendusi on lõpmatult palju, siis ongi oluline leida just need, mis sinu iseloomuga sobiksid. Seepärast tõimegi välja mõned selle aasta trendid, et saaksid leida need, mis sulle meeldivad ja luua koduse õhkkonna, mida nautida.
  Kommentaar 1
  TemaHome - kvaliteetne disainmööbel, mis sobib sinu eelarvega

  TemaHome - kvaliteetne disainmööbel,...

  TemaHome  on rohkem kui 35 aastase kogemusega Portugali mööblitootja, kelle fookuseks on põhjamaadele omaste puhaste joontega disainmööbel. Nende kujundustiim on noor, elujõuline ja kursis viimaste trendidega, kuid hoiab alati kesksel kohal praktilisust. Mööbel, mis kliendini jõuab, peab muutma elu mugavamaks ja ruumi kaunimaks.
  Kommentaar 0
  Kuidas valida oma koju ideaalselt sobiv kapp?

  Kuidas valida oma koju ideaalselt sobiv kapp?

  Kapp on enamasti iga kodu üks suuremaid mööbliesemeid, paistab kindlasti silma ja kujundab kogu ruumi tunnetust. Valikut tehes on oluline jälgida, et see sobiks sisekujundusega, kuid oleks ka funktsionaalne. Tavaliselt ongi kõige keerulisem leida nende kahe tasakaal. Internet pakub palju huvitavaid ideid ja inspireerivaid lahendusi, kuid kõige olulisem on teha endale selgeks, millised on vajadused ning alles siis langetada otsus.
  Kommentaar 0
  8 nippi, kuidas kevadpuhastus nauditavaks muuta

  8 nippi, kuidas kevadpuhastus nauditavaks muuta

  Kalendri järgi algas kevad juba 20. märtsil, kuid tõeliselt soojad ilmad alles hakkavad meie juurde jõudma. See aga tähendab, et toas on rohkem päikest, talvel peidus olnud detailid tulevad paremini esile ja nurga taha kogunenud tolmurull võib end just nüüd ilmutada. Seepärast ongi suurepärane aeg lüüa kodu tõeliselt läikima, et suvele mõnusalt vastu minna. Kevadpuhastus võib esmapilgul tunduda üks ülepea suur ettevõtmine, kuid läbimõeldult tegutsedes annab kodule kiirelt uue hingamise. Seepärast annamegi mõned head nipid, et kõik võimalikult lihtsalt ja mõnusalt kulgeks.
  Kommentaar 1
  Kuidas valmistuda kohtumiseks sisekujundajaga

  Kuidas valmistuda kohtumiseks sisekujundajaga

  Üha levinum on kodu sisustamisel kasutada professionaalse sisekujundaja abi. Parima tulemuse annab koostöö sisekujundajaga just siis, kui kujundaja poole pöördujal on enda jaoks mõned asjad läbi mõeldud ning ette valmistatud.
  Kommentaar 0
  Minimalistlik sisedisain. Kuidas seda saavutada?

  Minimalistlik sisedisain. Kuidas seda saavutada?

  Minimalism sisedisainis on viimastel aastakümnetel üks stabiilsemaid ja klassikalisemalt ilusamaid lahendusi. Kindlasti ei tähenda minimalism interjööris ainult mööbli vähesust, vaid keskendumist kindlatele asjadele. Jagame teiega põhimõtteid, mis aitavad oma kodu disainides saavutada minimalismi ja sellega kaasneva silmailu.   
  Kommentaar 0
  3 salarelva kodu korras hoidmiseks

  3 salarelva kodu korras hoidmiseks

  Me kõik teame neid inimesi, kellel on kodu külla minnes iga kord müstiliselt korras. Kuidas nad seda pidevalt suudavad? Äkki neil ei olegi asju. Või peidavad nad iga kord kõik üleliigsed asjad voodi alla? Ilmselt kasutavad nad mõnda praktilist salarelva! Et segadust oleks igas kodus vähem, siis tuletame meelde kolm põhilist võtet, mis aitavad mitte-kasutatavaid asju paremini hoiustada.
  Kommentaar 0
  5 nõuannet, kuidas väikesed toad avaramaks muuta

  5 nõuannet, kuidas väikesed toad avaramaks muuta

  Kui korteris kipub ruutmeetreid pigem vähe olema, siis tuleb kasutada leidlikkust. Tihti tekivad järgmised küsimused, kuidas valida õige suurusega mööbel? Või kuhu mahutada kõik asjad, nii et need ei oleks ees ja üksteise otsas? Meil on sulle 5 väga lihtsat ja töötavat nippi:
  Kommentaar 0
  TemaHome võitis German Design Awardi

  TemaHome võitis German Design Awardi

  TemaHome on pühendunud hea disaini loomisele ja seda tõestab väga ilmekalt võit Saksamaa kõrgelt tunnustatud disainiauhind tootedisaini kategoorias. See näitab selgelt ettevõtte loodud mööbli ja disaini kvaliteeti. 
  Kommentaar 0
  SayDuck äpp - Proovi mööblit koduseinte vahel juba enne ostmist!

  SayDuck äpp - Proovi mööblit...

  Kuidas proovida mööblit oma kodus enne e-poes ostu sooritamist? SayDuck äpp pakub selleks väga hea ja realistliku võimaluse! 
  Kommentaar 0
  5 Eesti sisekujundajat Instagramis, keda peaksid jälgima

  5 Eesti sisekujundajat Instagramis, keda...

  Ükskõik, kas otsite inspiratsiooni oma ruumi värskendamiseks või soovite lihtsalt interjöörimaailma sukelduda – olgu te hoiatatud, et võite leida nii mõndagi, millest olete unistanud. Kogusime Furgneri meeskonnaga kokku 5 Eesti sisekujundajate ja -arhitektide Instagrami kontot. Head avastamist!
  Kommentaarid 2
  Soovitusi, kuidas veebipoest ostetud kaupa vastu võtta

  Soovitusi, kuidas veebipoest ostetud kaupa...

  Eestis räägitakse hästi palju e-kaubandusest, aga keegi ei ole pööranud tähelepanu sellele, kuidas selles populaarsust koguvas sektoris õigesti kaupa vastu võtta. Eestlased oskavad veebist osta, aga ei teata tavasid, kuidas oma kaupa vastu võtta. Selle artikli eesmärk on harida praeguseid ja tulevasi ostlejaid, et nemadki teaksid paremini protsesse ja seeläbi tegelikult teha oma elu kergemaks.
  Kommentaarid 2